×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet
Evo 220 sportpacket.(200hp)Viti 2008.Automat.Full options.Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.E mare vete ne Gjermani.Shume pak e perdorur ne Shqiperi.Per me shume info tel:0685066961
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 5500 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 3500 Kilometrazha : 222400 km
M / V : 2003
Audi/A6
€ 4150 Kilometrazha : 276000 km
M / V : 2006
Volkswagen/Touran
€ 5600 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2008