×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
C klas viti 2007 
Motor 220 cdi
Manual
E ardhur nga gjermania me dat 5.6.2020 
Me dogane te paguar 
Me klima automat 
Ne gjendje perfekte si estetike xhenerike dhe motorike cmimi euro i diskutushem per me shum info kontakt +355695250056 
bejme dhe nderrime
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008