×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
BMW X1 Dizell 20dSdrive me dogan dhe homologim Automatik fuqija Vetures 135kw186ps viti Prodhimit 2013 Model 2014 Vetura ka 190 mij km te githa Serviset i ka te kryera ne Perfaqesi te Autorizuar te BMW ne ????????ne Gjermani Vetura ka Drita Ksenon Lleda Para Mbrapa po ashtu po Ashtu Komanda ne Timon Navigacion Satelitor po Ashtu CDMp3 4 Xhamat me rrym Hapje mbyllje nga Distanca po ashtu Klima tronik Dy zanale Ulset me nxemje po ashtu Senzora me sinjalizues ne Radio Display po Ashtu me ze Vetura ka 2 pal Goma te Veres dhe dimrit Pirelli. Bluetooth USB Aux . Me nje fjal i Kompletuar pa pas nevoj investimi asgje ne te Lirisht mund te Kontrollohet ku te doni Shum e ruajtur si jasht edhe mrenda Numri kontaktues 049 877 731 viber +38344160113.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Suzuki/Swift
€ 3100 Kilometrazha : 195000 km
M / V : 2005
Peugeot/407
€ 2650 Kilometrazha : 200000 km
M / V : 2006
Opel/Combo
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 20000 km
M / V : 1996
Land Rover/Range Rover Sport
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 198000 km
M / V : 2011