×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet ose ndërrohet BMW ///M330xd e vitit 2004. •Kambio Automatike, •X-drive (4x4) •Distronic (vetfrenim) •Look M3 nga fabrika brënda dhe jasht, •Ngjyrë me reflekse sipas kohës •Interiore kamosh/copë, •Tavan i zi •Sedile me ngrohje, fryrje/ç'fryrje, •Pilot automatik, • Pasqyra elektrike, •Xhama elektrik, •Xhama me reflekse, •Klima automatike •Radio CD, AUX, USB i markës Pioneer •Komanda në timon, •Sensor Dritash, •3 çelësa origjinal, •Disje Platin R17 Limited Edition, gomat 95% Makina është në gjëndje të shkëlqyer. Historik shërbimesh. Të gjitha shërbimet e kryera në kohë, Vaj dhe filtra të motorrit dhe kambios të sapo ndërruara, shërbimet jan të regjistruara në kartë dixhitale, nuk ka nevojë për asgjë, Letrat të sapo prera. Çmimi 3900€ i diskutueshëm Numër telefoni, WhatsApp : 0674788693
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault/Grand Espace
€ 3.5 Kilometrazha : 270.000 km
M / V : 2004
Mercedes/A 180
€ 4000 Kilometrazha : 185601 km
M / V : 2007
Mitsubishi/Pajero
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 390000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Scirocco
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 8700 km
M / V : 2010