×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
\u25cfBMW 320 DISEL FACELIFT\u25cf
E doganuar dhe regjistruar qe 6 muaj.
\u25c7 2.0 Disel 177 Ps
\u25c7Viti 2009
\u25c7Manual 6 shpejtesi
\u25c7Panoram
\u25c7Klimatronik
\u25c7Interier M packet ( Vollani edhe Nderrusi )
\u25c7Opsionoi Start Stop
\u25c7Pasqyre elektronike edhe me nxemje
\u25c7Kuka qe vihet dhe largohet me pulle
\u25c7Gjamat me pulle pjesa mrapa te zeza fabrikisht
\u25c7Goma shume te mira
Ne gjendje shume te mira ne te gjitha aspektet 
Me liber te servisit
046 234 234
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988