×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
BMW 320 Xdrive 2.0 Disel
Viti 2009
Kambio automatik
Sensore parkimi
Navi ,Dvd  ,Aux ,Usb ,Bluetooth
Sistem vet frenimi
Goma 100% me faturen e garancis
Full sherbime letrat e paguara deri ne 21 dhjetor 2020
Xhama te zinj me certifikat
Pasqyra me palosje
Feneret full led para dhe mbrapa
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Audi/A3
€ 4200 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2006
Opel/Astra
€ 6500 Kilometrazha : 130000 km
M / V : 2007
Mercedes/C 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 171000 km
M / V : 2007
Mercedes/220
€ 3600 Kilometrazha : 263000 km
M / V : 2001