×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
2015  Bmw 530GT...  

Luxury Line 

3.0D   268PS

150,000km

Automatik 

Lleda Likur 

Panarama

I garantuar per km dhe accident 

Shitje edhe per eksport 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988