×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
2017 Bmw 318D  SUPER  ZBRITJE  15,999€
Viti 2017 
Km 159,000
2,0 Disel
Ps 150
Automatik 
Navi 
Senzora para Mbrapa 
I garantuar per km dhe  Aksident 
Shitje edhe per eksport pa Dogane
Shitje edhe me Leasing


Kontakt 045999567    049966777
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988