×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mercedes benz e class viti 2000
220cdi automat
Me letra te paguara deri ne shkurt 2021 
Me kondicioner funksional 
Kamer parkingu 
Nuk ka nevoj per asnji sherbim 
cmimi i  diskutushem
Kontakt +355695250056
bejme dhe nderrime
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008