×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Automjeti eshte me dogan te paguar.ne gjendje te shkelqyer si nga motorri dhe pamja e jashteme. Posedon kambio automatike, sensore parkimi, 189 km, e ardhur nga italia klima, pilot automatik, full optional. Sherbime te sapo kryera bateri ferrota, vaj, filtra, mbajtur Komode per qytet dhe udhetime te gjata. E gateshme per cafaredo lloj prove.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Hyundai/Santa Fe
€ 5995 Kilometrazha : 27000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4900 Kilometrazha : 260 km
M / V : 2006
Mercedes/C 180
€ 3200 Kilometrazha : 312000 km
M / V : 2002
Suzuki/Swift
€ 3300 Kilometrazha : 154000 km
M / V : 2008