×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK SLINE 2008 NAVIGACION ULSE ME NXEMJE KOMANDA NE TIMON DRITA LED PARA DHE MRAPA SENZORA TE PARKIMIT FELLNE E SERVISUAR NE GJENDJE PERFEKTE 044 246 122
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault/Grand Espace
€ 3.5 Kilometrazha : 270.000 km
M / V : 2004
Mercedes/A 180
€ 4000 Kilometrazha : 185601 km
M / V : 2007
Mitsubishi/Pajero
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 390000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Scirocco
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 8700 km
M / V : 2010