×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
udi A6, 2.7 nafte Viti i prodhimit 2007, me 4 gomat aktive ne gjendje shume te mire
Eshte shume e paster si brenda dhe jashte. E sapo ardhur nga hollanda 
Makina disponon:
* Kamio automatike * navigator 
* Sensore drite
* Drita Kseno/Bikseno
* Sensor shiu
* Sedilje me ngrohje *perde elektrike edhe anesore fabrike 
* Fener me larje
* 1 celesa origjinal
* Kilometra te vetat
* Liber sherbimesh
* Sistem alarmi origjinal i fabrikes
* Klima me 2 zona
* Komanda ne timon
* Bagazhier me 6 cd
* Mbyllje qendrore
* 4 Goma te reja


Mund ta kontrolloni ku te doni,makina eshte ne super gjendje.
Shitet per 6000 euro
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010