×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Audi A4 2.0 TDI Vetura eshte prodhim ne fund te vitit 2013 ka edhe paisje te modelit te ri te vitit 2014 (farat,stopat me led),ka senzor para dhe mbrapa,tempomat,ulset me nxemje. Vetura eshte e ardhur nga Gjermania dhe nuk eshte e doganuar!
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Fiesta
€ 2200 Kilometrazha : 142000 km
M / V : 2005
Ford/Focus
€ 5200 Kilometrazha : 295000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 6000 Kilometrazha : 227000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Touran
€ 4500 Kilometrazha : 167000 km
M / V : 2004