×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
OKAZION SHITET BENZ C CLACC 250. 

Shitet Mercedes Benz C Class 250 D.
Viti i prodhimit 1995.
Ngjyrë gri metalike. Kambio Manuale, Diesel. Makina ndodhet në Tiranë. 
Shitet për arsye mospërdorimi.
Çmimi 1.500 €.
Çmimi i skontuar në 1.350 € .
Për më shumë kontaktoni 
në nr. Cel dhe What's app : 
+355693142683
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008