×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mercedez Benz ML 350 Bluetec .. Makina Eshte 2987 Cc Pa Taks Lluksi.....Viti Prodhimit 2011.....Kilometra 185 000 Me Garanci
100%.....Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategori ....Kambio Automatike 7 G Tronik + F1 Marshe ne Timon .....Filter Particular Euro 5 Blueficence .. Sistem Navigatori Satelitar Multifunksional ... Sallon Lekure Ngjyre Zeze shume i Paster Si i Ri .... Klima Tronik Bi Zona Me Komandim edhe Ne Pjesen e Pasme te Makines .... Sedilje me Ngrohje Para dhe Mbrapa .... Ndezje me start stop .... kamer parkimi....Xhama dhe Pasqyra Elektrike Pasqyra me Palosje .... Sistem Antifurto .... Baxha Xhami Panoramike me Hapje .... Xhama Te Zi Origjinal ne Pjesen e Mbrapme ....Fener Bi Ksenon + Levizje Sipas Terrenit .... Stopa Mbrapa Led ... Pjesa e Brendshme Rimeso Drruri Shum i Bukur...Bagazh me Buton Hapje Mbyllje ... Pedana Ansore ....Ngjyr e Zeze Metalizato Super e Paster Pa Asnje Gervishje . Disqe 19 inc ..Makina eshte Super Perfekte dhe Duket si e Re Ska Nevoj Per Asnje Sherbim ... Makina eshte E Gatshme Per Cdo dhe Kontroll nga ana juaj .... E Sapo Ardhur Nga Jasht Dhe me Dogan Te Paguar Me Vler Rreth 2500€ ... Cmimi 13500 €... per me teper kontaktoni ne nr e cel 0698141095.. flm
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Focus CC
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2004
Fiat/Bravo
€ 5000 Kilometrazha : 166043 km
M / V : 2010
Peugeot/207
€ 3000 Kilometrazha : 274000 km
M / V : 2011
Opel/Kadett
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 270 km
M / V : 1988