×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Marke:ŠKODA
Model:PRAKTIK
Viti Prodhimit:2008
Motori:1.4 TDI 80 PS
Marshi:Manual 5 Shpejtsi 
Klima:AC
Dyer:5
Ulse:2
Goma: Te Dimrit treja Dhe Te Veres me Bandash
ABS ESP
Sensora Parkingut Mbrapa 
Kamer Mbrapa 
Radio:Touch Screen,USB,Micro,Bluetoth 
Km Te Garantuar 
Vetura esht Ne Gjendje Shum Te Rregullt dhe e ruajtne si Nga Jasht ashtu edhe nga Mbrenda  
Per Me Shum Mund Te Na Kontaktoni Ne Viber dhe WhatsApp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Fusion
€ 2800 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2007
Ford/Fiesta
€ 2500 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2006
Volkswagen/Passat
€ 4300 Kilometrazha : 250 km
M / V : 2006
Opel/Astra
€ 3200 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003