×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
535 diesel x drive e 2015 me 4 sisteme konsumi - eco pro vetem me bateri - comfort - sport dhe sport + , me 102000 km sherbimet e kryera vetem te bmw ne selanik km origjinale te certefikuara te bmw ne selanik , sistemi i muzikes hatman kardon
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Opel/Astra
€ 6500 Kilometrazha : 130000 km
M / V : 2007
Mercedes/C 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 171000 km
M / V : 2007
Mercedes/220
€ 3600 Kilometrazha : 263000 km
M / V : 2001
Opel/Zafira
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 211000 km
M / V : 2002