Magazina
Lart

Shitet Opel ASTRA H, viti i prodhimit 2006 , me kubikazhe 1.9 TDH, 170PS. Vetura eshte sjell nga Zvicra e cila poashtu posedon librin e servisit dhe eshte verzion special nga Steinmetz.
Vetura posedon : 4 airbaga, karrikat gjysemlekure, tempomat, klima tronik, 6 shpejtesi, 2 pare fellne dhe 2 pare goma ( vere dhe dimer ) etj.

Numri i kontaktit : +386 49 140 406

A ka regjistrim? Apo vetem e doganuar?
Dritoni (1)
October 7, 2017
a ka regjistrim?
armend (1)
October 8, 2017

Automjete të ngjashme

Honda/Jazz
€ 2200 Kilometrazha : 130000 km
M / V : 2003
Nissan/Qashqai
€ 9900 Kilometrazha : 150000 km
M / V : 2009
Volkswagen/Passat
€ 3699 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2003
Volkswagen/Passat
€ 3600 Kilometrazha : 218.859 km
M / V : 2002