×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Rryp dhembezor per opel corsa 1.7 DTI viti : 2001, me garancion 36 muaj dhe per 80mij KM

Cmimi vetem 100 euro + 40 euro ndrrim.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

BRANIK PER GOLF 6 R-line
€ 600
Pjese kembimi per makina "Motorrino ,dinamo balestra ,dyer sprinti ,parafango,dyer veturash ,parakolpe ,
Çmimi : Me Marrëveshje
Shes turbine per golf 5 ngjendje trregullt nga Gjermonia
€ 230
shes gomat komplet nr 16 te ardhura nga ch origjinale per bmw
€ 400