×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Golf 7 2.0 Highline GTD (Full-option)
Drita-Xenon dhe shtopa LED, 
Panoram,
Amortizera elektrik, 
Distanc-controler,
Karrika gjysem lekur poashtu posedon dhe masazh,
Start/stop system ,
Keyless(dhez pa qels),
Navigation te madh,
Kamere parkimi 
Sensora para-mrapa
Fellne 17 zoll me goma te reja te Dimrit
Park assisant( sistem vet-parkimi),
Timon multifunksional
Klima-tronik ,
Tempomat , 
Bordkompjuter
4 gjama elektronik , 
Pasqyre elektronike
6-CD, 
Kilometrat me garancion me liber te servisit 
Me dogan te paguar dhe i sapo rexhistruar ne RKS.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.Nuk ka nevoj per asnje investim.Eshte e gatshme per qdo testim.
Viber,whatsapp: +38345676562

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2009
Ford/Grand C-max
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 163000 km
M / V : 2007
Opel/Astra
€ 800 Kilometrazha : 195000 km
M / V : 2004
Fiat/X1/9
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 144069 km
M / V : 2004