×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet nga pronari pare.Ka shume paisje tjera shtese.Info tjera ne celular.Posedon librin e serviseve dhe historine.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 30000 km
M / V : 1984
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 400000 km
M / V : 1990
Volkswagen/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 2007
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 275000 km
M / V : 2003