×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Kawassaki z750 ngjendje shum tmir dhe shum pak i perdorun , Motorri posedon maqinen e re me garancion tvlefshum ende nga Shteti Zvicerr . Motorri vjen me helmet Craft I posedon abs dhe gjitha moduset tjera qe ka nevoj nje motoqiklet ti kete Qmimi negociohet shum pak per arsye se un jav mundsoj transportin deri nshpi Se motorri gjindet nzvicerr hala . Ndrrimi osht i mundshem mvaret prej ofertes qe marr . Pres persona serioz qe jon dashamir te ketij sporti Viber +41794496408
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

A&M/A&M - Të gjithë modelet
€ 690 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2016
Suzuki/Model tjetër
€ 2100 Kilometrazha : 5000 km
M / V : 2006
A&M/A&M - Të gjithë modelet
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 15300 km
M / V : 2014
Aprilla/Të tjera
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : . km
M / V : 2000