×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Iveko turbodaily 2.8 i posa ardhur nga jasht ne gjendje shum te mir? posedon auto kran lift deri 19.5 goma te reja sinjalizues komandohet nga korpa dhe nga kombi per info +383 44 542 000 ????

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Cabstar
€ 6250 Kilometrazha : 140000 km
M / V : 2002
Renault/Master
€ 3000 Kilometrazha : 20000 km
M / V : 2006
Fiat/Ducato
€ 4200 Kilometrazha : 132000 km
M / V : 2007
Mercedes/Sprinter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 1555555 km
M / V : 2001