×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
GOLF VI 2.0 DSG TEAM VITI I PRODHIMIT 2010 TEMPOMAT KLIMATRONIK ULSET ME NXEMJE SENZOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA SISTEM VETPARKUES (parking pilot) GOMAT E DIMRIT TE REJA ME DOGAN DHE REGJISTRIM TARGAT KOSOVARE REGJISTRIM I PAR DERI NE SHTATOR TE VITIT 2019 NDRRIM NUK BEJ Per qdo informat na kontaktoni qdo dit nga ora 9:00-22:00 mob.044/168-575
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/200
€ 3900 Kilometrazha : 256000 km
M / V : 2001
Opel/Astra
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 199999 km
M / V : 2000
Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2009
Ford/Grand C-max
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 163000 km
M / V : 2007