×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Golf 7 1.6TDI DSG 7 shpejtesi viti 2018 me 6.000km te garantuara. Vetura eshte sikur i ri pa asnje vrejtje, si dhe ka keto ekstra: lleda, karrigat me nxemje, park senzora, kamer, pasqyret retrovizor, navi t'madh me touch, distancer si dhe e mban shiritin e rruges vet, komanda ne timon, klimatronik dy zonale, fellne etj. Per me shume thirrni ne tel pse viber +38344744078
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Citroen/Berlingo
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 29829897 km
M / V : 2004
Renault trucks/Mascott
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 170000 km
M / V : 1992
VW/T4
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2000
Mercedes/Sprinter
€ 5000 Kilometrazha : 237000 km
M / V : 2003