×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
i ardhur nga Gjermania garancion per motor dhe km regjistrim deri me 14.03.2020
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/270
€ 3499 Kilometrazha : 180000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf plus
€ 8800 Kilometrazha : 259000 km
M / V : 2011
BMW/X1
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 193 km
M / V : 2013
Audi/A6
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2002