×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Audi A4 Karavan 2.0 TDI 105 kW 143 PS Multitronic (Automatik) i ardhur nga Zvicra Viti 2009 i registruar RKS.Vetura është në gjendje shumë të mirë, të gjitha servisat i ka te kryera vetura i ka 265,000 km me libra te servisit. shpenzimet: 5.9 l/100 km(kombinim) 7.4 l/100 km(qytet) 5.0 l/100 km(magjistrale) Posedon: -Multitronic (Automatik 7 shpejtesi) dhe S -Auto Hold -Navigacion -MMI Multimedia -Radio CD,SD kart,AUX dhe TELEFON -Klimatronik 2 zonole AC -Karrikat me Nxemje -Boardcomputer -Tempomat -Speed limit -Freni i dores elektronike -Senzora parkimi perpara dhe mbas -Senzor shiu -Drita per mjegull -Air bag -Abs -Esp -Hidraulik -Timon multifunksional -Komanda ne timon -4 Dritare elektrike -Pasqyret elektrike -Elektronik Child Lock -Mbyllje qendrore -3 qelsa fabrikisht -Fellne 16 -4 goma te dimrit te reja -4 dyer -etj etj. Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek. INFO TEL. 049 883 399 Viber:+38349883399
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2009
Ford/Grand C-max
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 163000 km
M / V : 2007
Opel/Astra
€ 800 Kilometrazha : 195000 km
M / V : 2004
Fiat/X1/9
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 144069 km
M / V : 2004