×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

mercedes 2.0 dizell viti 1993 rks 9 muj ne gjendje perfekte si brena ashtu dhe jasht

 

Kontakti : 044 175 632

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Opel/Zafira
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 211000 km
M / V : 2002
Rover/200
€ 2000 Kilometrazha : 130000 km
M / V : 1997
Mercedes/E 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 190000 km
M / V : 2001
Lancia/Ypsilon
€ 2700 Kilometrazha : 101000 km
M / V : 2004