×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes Motorrin BMW nw gjendje shum te mire dhe shum i ruajtur.I doganuar dhe te perfunduara te gjitha serviset .Per me hollsi mund te me kontaktoni.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Kawasaki/ZXR
€ 5000 Kilometrazha : 30000 km
M / V : 2008
Aprilla/Sport City
€ 750 Kilometrazha : 180 km
M / V : 2010
Aprilla/Sport City
€ 600 Kilometrazha : 0000000 km
M / V : 2000
Yamaha/TY
€ 600 Kilometrazha : 100 km
M / V : 2015