×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Eshte shume i mire teknikisht dhe nuk hargjon shume flm per mirekuptimin!!!

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

BMW/X6
€ 42000 Kilometrazha : 00 km
M / V : 2016
BMW/320
€ 4800 Kilometrazha : 188683 km
M / V : 2005
Audi/SQ5
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 53000 km
M / V : 2015
Mazda/323
€ 1000 Kilometrazha : 1 km
M / V : 1998