×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes gomat 15/65/185 me goma tveres te reja, 15/65/195 goma te dimrit dhe fellne 16/55/205 per bmw ( 1 series ,3 series) 5X120 

Çmimet : 15/65/185 120€
                15/65/195 130€
   Fellgat: 16/55/205 270€ 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Shes Fener per Audi Q7 krahu Shoferit
Çmimi : Me Marrëveshje
shes diskat e par me gurtne për opell insignia 2.0 shum pak të përdorura origjinale
€ 80
shes fellne 17 me guma te reja n gjendje super t mir
€ 600
FELLNE 5X100 R16 SHITEN & NDRROHEN
Çmimi : Me Marrëveshje