×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Shes Golf 5 karavan 1.9.I sapo ardhur nga Gjermania. I doganuar dhe i rexhistruar per her te pare ne Kosove.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault/Grand Espace
€ 3.5 Kilometrazha : 270.000 km
M / V : 2004
Mercedes/A 180
€ 4000 Kilometrazha : 185601 km
M / V : 2007
Mitsubishi/Pajero
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 390000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Scirocco
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 8700 km
M / V : 2010