×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Golf 5 i ardhur nga suedia ne gjendje te mire teknike dhe i pa doganuar

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Fiat/Punto
€ 1900 Kilometrazha : 131000 km
M / V : 2001
Renault/Kango
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 128.000 km
M / V : 2002
Audi/80
€ 1700 Kilometrazha : 2200000 km
M / V : 1989
Chervolet/Aveo
€ 6300 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2012