Magazina
Lart

Golf 5 i ardhur nga suedia ne gjendje te mire teknike dhe i pa doganuar

Automjete të ngjashme

Opel/Insignia
€ 10000 Kilometrazha : 147174 km
M / V : 2009
Mercedes/350
€ 3800 Kilometrazha : 350.000 km
M / V : 1995
Mercedes/300
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 190000 km
M / V : 1984
Opel/Astra
€ 1800 Kilometrazha : 333000 km
M / V : 2000