Magazina
Lart

Golf 4 benzin ne gjendje te rregullt dhe me goma te posa nderruara

Mfal a me regjistrim te ks?
Egzon (1)
November 15, 2017
Numer kontakti ?
Florenti (1)
November 18, 2017

Automjete të ngjashme

Renault/Grand Scenic
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 200036 km
M / V : 2004
Volkswagen/Passat
€ 3200 Kilometrazha : 220457 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf
€ 650 Kilometrazha : 200000 km
M / V : 1996
Skoda/Fabia
€ 4000 Kilometrazha : 19000 km
M / V : 2012