×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

PASSAT 1.9 T(DI) TE KUQE 
VITI PRODHIMIT 2004
96 KW - 131 PS
6 SHPEJCI
KLIMATRONIK
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
KOMANDA NE TIMON
TIMON MULTIFUNKSIONAL
LLAJSNE CHROME
HIGHLINE
SENZORA TE PARKIMIT
AIRBAGS
ABS
MBYLLJE QENDRORE
DRITARE ELEKTRIKE
PASQYRE ELEKTRIKE
ULESE LEKURE
ULESE ME NXEMJE
DRITA MJEGULLE
MUSIC PLAYER ( RADIO,CD,CHANGER)
FELLNE ME GOMA TE DIMRIT
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE TEKNIKE
SHUM I PASTER DHE I RUAJTUR BRENDA DHE JASHTE

044 316 677

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Audi/80
€ 1700 Kilometrazha : 2200000 km
M / V : 1989
Chervolet/Aveo
€ 6300 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2012
Volkswagen/Golf
€ 5300 Kilometrazha : 195000 km
M / V : 2006
Nissan/Almera
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 0000 km
M / V : 1999