Magazina
Lart

Golf gt sport 2008 

2.0 dt sport , me kamje automatike dsg 

Disqe per vere dhe dimer .

Esp , Abs , Asr ...

Me marsha sportive

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf
€ 0 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 1994
Ford/Focus
€ 3500 Kilometrazha : 200000 km
M / V : 2003
Rover/75
€ 0 Kilometrazha : 01 km
M / V : 2004
Audi/A4
€ 4500 Kilometrazha : 310000 km
M / V : 2004