×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Gjendja perfekte

Oferta e karroatrecit qendron dhe me ndrrim 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2006
Ford/Transit
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 150000.200000 km
M / V : 2004
Opel/Rekord
€ 5300 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2008
Ford/Transit
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 240000 km
M / V : 2003