×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Gjendja perfekte

Oferta e karroatrecit qendron dhe me ndrrim 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Transit
€ 1200 Kilometrazha : 52000 km
M / V : 1991
Mercedes/Sprinter
€ 13.5 Kilometrazha : 138.600 km
M / V : 2012
Mercedes/Sprinter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 234000 km
M / V : 2000
Fiat/Ducato
€ 4200 Kilometrazha : 132000 km
M / V : 2007