×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Motorr Iveco daily viti 2007 2.3 naft motorri eshte komplet me kambio dhe te gjitha pjeset e tjera bashk me mororrin kap edhe radiatorin dhe komplet pjesen para te radiatorit motorri eshte ne gjendje shum te mire cmimi komplet qe te sjell un ne eshte 1650 euro motorri per momentin ndodhet ne gjermani +49 176 34948640
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

shes boce shamponi per autolarje
€ 55
Zmadhues
€ 220
kerkoj motor per Opel corsa 1.4 8ventil
Çmimi : Me Marrëveshje
shes gomat me bandash dhe rrotkapne origjinal te golf4 me 5vrima shum te rujtun
€ 120