×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shiten goma+disqe 205/55R16 per volvo
goma dimri ne gjendje te mire.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

fellne 17
€ 250
Shiten bandasht me goma te dimrit
€ 150
Goma M+S 185 65 15 dhe 195 65 15
€ 105
Fellne R18
€ 320