×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Filtro sipas..
Markë
Ngjyrë
Çmimet
Te
Numri i dyerve
Nr i ulseve
Kilometrazha e automjetit
Te
Kapaciteti kubik
Marshi
Lloji i karburantit
Lloji i Strukturës
Targat e automjetit
Gjendja
Lokacioni
Viti i prodhimit të automjetit
Lloji i shitësit
Lloji i Çmimit
Shtitësi
Rivendos filter

Vetura ne shitje

Shes Vw Caddy
Automjete Transportuse

Kilometrazha : 169700 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 
Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 
750
Privat
 

citroen c3 1.4 benxin
Vetura

Kilometrazha : 200000 km

2200
Privat
 
skafoto

shes vw lupo
Vetura

Kilometrazha : 25000 km

1700
Privat
 
skafoto
Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

C200 cdi 2009
Vetura

Kilometrazha : 196 km

8399
Privat
 

Audi a4
Vetura

Kilometrazha : 200000 km

13900
Privat
 

Audi a3 1.6 TDI 2012
Vetura

Kilometrazha : 240000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

Opel Corsa D 1.3 ne shitje
Vetura

Kilometrazha : 145000 km

4950
Privat
 

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN 2010
Vetura

Kilometrazha : 182000 km

6100
Privat
 

shitet kamjon
Automjete Transportuse

Kilometrazha : 20000 km

3000
Privat
 

shes opel zafira 2.0 dizel
Vetura

Kilometrazha : 250000 km

1
Privat
 
skafoto

Boj dhe ndrim
Vetura

Kilometrazha : 23600 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

shes opel zafir
Vetura

Kilometrazha : 290000 km

5500
Privat
 

Mitsubishi Colt 1.3 benzin-Gaz
Vetura

Kilometrazha : 125000 km

3300
Privat
 

bmw 530 GT
Vetura

Kilometrazha : 149000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

bmw 318
Vetura

Kilometrazha : 149500 km

15999
Privat
 

BMW 320 FACELIFT
Vetura

Kilometrazha : 250000 km

8500
Privat
 
Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 
100
Privat
 

Shes BMW X6 X-DRIVE
Vetura

Kilometrazha : 163000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

Mercedes benz C220
Vetura

Kilometrazha : 195000 km

7000
Privat
 
Numri i të dhënave 183 - 208 e 1520