×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Filtro sipas..
Markë
Ngjyrë
Çmimet
Te
Numri i dyerve
Nr i ulseve
Kilometrazha e automjetit
Te
Kapaciteti kubik
Marshi
Lloji i karburantit
Lloji i Strukturës
Targat e automjetit
Gjendja
Lokacioni
Viti i prodhimit të automjetit
Lloji i shitësit
Lloji i Çmimit
Shtitësi
Rivendos filter

Vetura ne shitje

Vento 1.9 Tdi
Vetura

Kilometrazha : 55659 km

2000
Privat
 

shes pollo 1.2 brnzin viti 2002
Vetura

Kilometrazha : 222000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

Shes Audi A4 ne gjendje te mir.
Vetura

Kilometrazha : 220000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

shes passat 3c ne gjendje perfekte
Vetura

Kilometrazha : 200000 km

7200
Privat
 

Shes passat 2008 2.0 Tdi
Vetura

Kilometrazha : 300000 km

6300
Privat
 

SHITET TOURAN
Vetura

Kilometrazha : 230000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

golf5
Vetura

Kilometrazha : 2000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

golf 5
Vetura

Kilometrazha : 201000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

LAND ROVER DISCOVERY 2
Vetura

Kilometrazha : 150000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 
skafoto

audi a4 b8
Vetura

Kilometrazha : 25000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

Seat Altea 2.0 TDI
Vetura

Kilometrazha : 200000 km

Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 
Çmimi : Me Marrëveshje
Privat
 

Shes Gjip mazda
Vetura

Kilometrazha : 21000 km

4500
Privat
 

Mercedes Sprinter
Vetura

Kilometrazha : 20000 km

4000
Privat
 
230
Privat
 
2200
Privat
 
3100
Privat
 

shes vectren 1.8plin benzin
Vetura

Kilometrazha : 00 km

350
Privat
 

Shes audi a4 shum i rujtun
Vetura

Kilometrazha : 185742 km

6000
Privat
 

provo dhe zgjidh
Vetura

Kilometrazha : 170000 km

2000
Privat
 

shitet
Vetura

Kilometrazha : 200000 km

1200
Privat
 
Numri i të dhënave 729 - 754 e 1505