×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 364

Toke ne bregdet, Tale Lezhe Shqiperi

75.00
ID
400176  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2018
Shqipëri / Lezhë

Shitet toke 1000m2 ne bregdet Tale Lezhe. Toka eshte e mbushur, e rrethuar dhe me dokumenta perkates. Toka ka te ndertuar nje shtepi prej druri ne proces legalizimi. Toka esht shume afer detit. Cmimi 75.000€.  Vendndodhja Tale Lezhe Shqiperi- ne nje zone qe po zhvillohet dita-dites. Per me shum informacione cel: (+355)0684081725 ose whatsapp  e nr. (+355)0675151551

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

 Shitet toke ne fshatin tilaj me pamje nga deti € 37000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet toke truall € 146000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Toke truall € 110000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
Shitet Toka ARE € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A