×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

TOKE NE AFERSI TE GERMIS

6000.00
ID
400217  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Shitet toka ne afersi te Germis 40 ari te gjitha nje parcele ne nje pozite jashtezakonisht te mire dhe me prespektive. Bëj ndrrim edhe me banes.Dokumentacioni ne rregulle, parcela mund te dal ne emer te bleresit pa asnje problem.Toka saktesisht gjindet te hyrja e Germis rruga majtas e asfalltuar te dergon te toka.Per info shtese kontaktoni ne : 049 333 869

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITEN 58 ARI NE PODUJEVE(ngjitur me hip Petrol) Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / BESIANE
Shitet trualli 10 ari per banim € 25000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Mitrovicë
Leshohet trualli/shtepia me qira € 2000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Trualli/shtepia me qira Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A