×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 771

shtepia ne shitje urgjent

198000.00
ID
400239  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 10
: 4
: 1
Sipërfaqja
450m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet në shitje shtepia në Prishtine të parku e qytetit më saktësisht ne rrugën kryesore Rrustem Statovci 70, afer Albi Marketit. Shtepia -nje vertikalle- është 3 katshe edhe posedon tri banesa secila me 77 m².  edhe një lokal që është i lëshuar me qera. Shtepia posedon dhe nje oborr  te vogel 40m2 mbrapa shtepis me garazh 26.50m2 e cila del në rrugën tjetër (Sokol Sopi), gjithashtu ka podrum 87m². Shtepia është ndertuar para pak kohësh dhe është në gjendje të mire. Çmimi 198000 EUR

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd072.4 m2 Kati i 3 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër