×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 289

SHTEPIA NE SHITJE – ME DY HYRJE

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400263  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 6
: 3
: 1
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Gjakovë

SHTEPIA NE SHITJE – ME DY HYRJE

Me lokacion gjendet në pjesën e re të qytetit të Gjakovës e cila është duke u ndërtuar – GJAKOVA 3, afër qendrës tregtare Nertili.

Shtëpia është Tri katëshe.

Shtëpia në njërën hyrje ka këtë renditje:

Kati i Parë : Garazha, Hapsira e Kaldajës, Kuzhina, Salloni ditor, Një dhomë, Koridori dhe Dy Banjo.  Salloni ditor ka dalje në dy anët e oborrit

Kati i Dytë: 4 Dhoma Gjumi, Banjo dhe Terracë të madhe.

Kati i Tretë: Dhomë Gjumi, dhe Terraca e madhe.

Shtepia e ka të gatshme qasjen në: uje, kanalizim, rrymë, internet, etj.

Shtepia eshte e ndërtuar me material të forte

Këtë rënditje ka edhe hyrja tjetër.

Per info me te hollsishme kontaktoni ne nr tel 044621862 ose viber +38344621862

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes dy shtepi me 18 ari Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Shitet shtepia 220m2 me 3.5 ari toke (Perball KFC) € 155000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet shtepi + dyqan € 155000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
OKAZION?? shitet apartamenti ne vala mar (gjiri lalzit) Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë