×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 485

SHTEPIA NE SHITJE

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400258  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 5
: 4
: 2
Sipërfaqja
450m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Gjakovë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Gjakovë

Me lokacion në pjesën e re të qytetit të Gjakovës afër qendrës tregtare Nertili. Shtëpia është Tri katëshe me një sipërfaqe prej 450 metër katror e shtrirë në 7.4 Ari Truall.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Përdhesë:Dy Garazha, Dhoma e Kaldajës, Kuzhina,Koridori,Një Banjo.
Kati i Parë: Dhomë Gjumi me banjo, Salloni ditor, Kuzhina,Koridori dhe Terracë të madhe, Salloni ditor ka dalje në tri anët e oborrit.
Kati i Dyte:3 Dhoma Gjumi,Një Banjo,Koridori,Një Banjo

Shtepia posedon uje, kanalizim, rryme, internet, ngrohjen qëndrore me dru, pelet dhe rrymë me sistem modern ekonomik. Shtepia eshte e gatshme per banim

Per info me te hollsishme kontaktoni ne nr tel 044621862

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira 3+1 kati 1 € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A