×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 663

Shtëpi banimi 250 m²

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400203  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 3
: 1
Sipërfaqja
250m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Fushë Kosovë

Shitet shtëpia me sipërfaqe totale - 250 m².Shtëpia gjendet në Fushë Kosovë, rruga Fehmi Lladrovci (lagje e re).
Sipërfaqja e parcelës është 400 m2 (4 ari). 
Momentalisht është i përfunduar ndëtimi i vrazhdë ndërsa punët tjera finale do të bëhen sipas projektit arkitektonik ose sipas kërkesës së blerësit.
Shtëpia ka 2 etazhe.

Përdhesa ka sipërfaqe - 125 m² dhe përmbanë:
-Erëmbrojtësin
-Qëndrimi ditor
-Terasë e madhe ( 2.50m x 5.50m)
-Kuzhina
-Tryezaria
-Banjo
-Depo 
-Garazha.

Kati i parë ka sipërfaqe - 125 m² dhe përmbanë:
-4 dhoma gjumi 
-Banjo + WC (të ndara)
-2 Ballkone (dalje nga 3 dhoma)

-Sipas projektit shtëpia ka edhe pishinën me dimensione 7m x 4m

Për detaje tjera,na kontaktoni.
044 112 690 / 045 611 574

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe