×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 98

Shitet vile me Durres

199000.00
ID
400186  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 11
: 9
: 1
Sipërfaqja
500m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2018
Shqipëri / Durrës

Shitet vile ne pllazh golemit durres

Çmimi :

€199000

Kategoria :

Patundshmëri / Shitje: Banese

Mobilimi :

Mobiluar

Dhoma gjumi :
11

Banjo :

9

Madhësia :

500m²

 

Përshkrimi :

Trualli eshte gjithsej 500m2 objekti eshte 3kate ,kati i pare garazhd per makinat,kati i dyte dhe i treti kane 8 dhoma cdo dhome ka banjo brenda plus dhe guzhine i pershtashem per pushime ne pllazh me hipoteke dhe dokumenta te regullta me lulishte perpara shtepise,i pershtashem dhe per turizem malor dhe per gjueti shpendesh.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet shtepia 266m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
NITI-SHITET BANESA 79.15m2 K-VI QENDËR TË QYTETIT Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
sell property in artane 123 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Artanë
Shes shtepin Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A