Magazina
Lart

Shitet trolli 25 Ari ne Kijeve

3000.00
ID
400178  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
2500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Klinë

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Shitet trolli 25 Ari ne Kijeve. Trolli gjindet ne rrugen e vjeter te Qabiqit, ka qasje direkte ne rruge dhe eshte shume prane Magjistrales Prishtine - Peje.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 045/666-765 & 044/315-044

Patundshmëri të ngjashme

Toke ne bregdet, Tale Lezhe Shqiperi € 75.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Mjedra me qira € 2000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Pllaci ideal per jetese € 200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan € 2000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Klinë