×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1001

Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Mati 1 lagjeja e re mbrapa royal mall, maxi 24H Rr.B

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400261  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 5
: 3
: 1
Sipërfaqja
370m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit apo lagjeja e re apo Mati1 mbrapa royal mall, maxi 24h rruges B & C me qasje ne to. Shtepia esht ne nje lagje nder lagjet e mira ne Prishtine, me infrastruktur te plot dhe rruge me ndriqim, lagjeja esht shum e mir per banim, por edhe per ndonje veprimtari biznes apo me leshu me qera, katin e par te shtepis ka hapsir dhe mundsi me be lokal biznesi afersisht 80m2 me dy hymje nga dy rruge.
Lagjeja esht me Shtepi dhe komplekse te vogla banesore clasike siq shihen ne foto, para shtepis esht rruga dhe parku i banesave.
Shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim, ka hapsir afersisht 350m2, jan 2 Sallona, 2 kuzhina, 5 dhoma gjumi, 3 banjo, 2 hapsira koridore garderob, 4 ballkona, plus nen kulm esht edhe nje kat i shfrytzueshem me ballkon e drita afersisht 70m2, me nxemje te re qendrore, me oborr dhe gjelbrim e pem, dhe me parking hapsiren ne kocka.
Dokumentacioni esht ne rregull kontrata mund te behet menjher tek noteri.
qmimi per shitje 255.000 euro qmimi per qera 1500 euro

Info/ 044 240419

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe